تبلیغات
معشوقبزرگ شدن زیر ذره بین شهرت
همچانکه زمان می‌گذرد، همه ما بزرگ می‌شویم، بالغ می‌شویم هم از نظر روحی و هم جسمی. ستاره‌ها نیز با ما تفاوتی ندارند. آنها نیز مثل بقیه افراد رشد کرده و بزرگ می‌شوند. اما مراحل سنی آنها در معرض چشم جهانیان قرار دارد. درحالیکه آنها بزرگ می‌شوند ما مجذوب هر حرکت و رفتار و چیزهایی که آنها انتخاب می‌کنند می‌شویم و در موردشان قضاوت می‌کنیم. آنها جلوی چشم ما بزرگ می‌شوند و هم علاقه مان به آنها بیشتر می‌شود.
مایکل جکسون سلطان پاپ جهان از کودکی خوانندگی را آغاز کرد و با Moon Walk به شهرت رسید. درحالیکه او مجبور بود از سن کم وارد صنعت سرگرمی ‌شود مدت‌های زیادی با کودک درونش در حال مبارزه بود. او تنها چهره ای نیست که از دوران کودکی زیبا بی بهره بوده است. نفر بعدی در لیست ما که با همین مشکل روبرو بود بریتنی اسپییرز است.


مایکل جکسون


مایکل جکسون

بریتنی اسپییرز


بریتنی اسپییرز


عشق قدیمی ‌بریتنی از روزهای دیسنی جاستین تیمبرلیک جوان و بااستعداد بود که بعدها یکی از خواننده‌های گروه «انسینک» شد و قلب دخترهای زیادی را شکست.جاستین تیمبرلیک


جاستین تیمبرلیک
کریستینا آگولار دقیقا مثل جاستین و بریتنی کار هنری اش را با دیسنی آغاز کرد و از آنجا به شهرت رسید.


کریستینا آگولار


کریستینا آگولار


دوقلوهال اولسن دوشادوش یکدیگر به شهرت رسیدند. آنها وقتی در ماجراجویی‌های مری کیت و اشلی هنرنمایی می‌کردند خیلی بانمک بودند اما حالا واقعا بزرگ شده اند! این دو دختر بانمک ترین دوقولوهای کوچک ‌هالیوود بودند.دوقلوهال اولسن


دوقلوهال اولسنمایلی سیروس آکا‌هانا مونتانا
در سنین پایین به شهرت رسید. خنده زیبای او معروف بود و شخصیت سرزنده اش که مردم سراسر جهان را تسخیر کرد. او دختر ری استیوارت خواننده کانتی مشهور است. او به دخترش کمک کرد راهش را پیدا کند.

مایلی سایروس

مایلی سایروس


لئوناردو دی کاپریو پسری کوچک با صورتی فرشته مانند از سن خیلی کم بازیگری را شروع کرد اما فقط زمانی مورد توجه قرار گرفت که در فیلم تایتانیک در نقش اصلی ظاهر شد. او به تدریج پیشرفت کرد و اکنون یکی از بهترین بازیگران مرد سینمای‌ هالیوود است.


لئوناردو دی کاپریو


لئوناردو دی کاپریودر اینجا ستاره‌های بیشتری را آورده ایم که یاد گرفتند چگونه جلوی دوربین ظاهر شوند:


کارن دوتریک


 کارن دوتریک


 کارن دوتریک


لیندسی لوهان
لیندسی لوهان


سلنا گومز


سلنا گومز


سلنا گومز


بازیگران هری پاتر


هری پاتر


هری پاتر


کریستن استوارت


کریستن استوارتمکالی کالکین

مکالی کالکین


مکالی کالکین+ نوشته شده در جمعه 31 تیر 1390 ساعت 11:26 ب.ظ توسط علی رحیمی نظرات |
 فال حافظ - قالب وبلاگ